MILIONOVÁ SÍŤ ROSTE A SÍLÍ

15.07.2020

MILIONOVÁ SÍŤ ROSTE A SÍLÍ

Spolu s Vámi jsme se pustili do práce a rozjíždíme Milionovou síť naplno. Akreditované místní skupiny Milionu chvilek přibývají jedna po druhé. Objíždíme republiku a propojujeme lidi, kterým na demokracii záleží. Součástí Milionové sítě už je 51 skupin a k naší velké radosti se přidávají další a další. Podívejte se na mapu Milionové sítě.
 
Červená srdce značí akreditovanou skupinu, modrá taštička značí výdejní místo našich materiálů, kde si můžete vyzvednout placky, letáky nebo samolepky Milionu chvilek.
 
Proč to děláme?
Protože to za nás nikdo jiný neudělá. Tahle společná práce není na první pohled vidět tak, jako zaplněná Letná. Ale je o to důležitější. Díky ní vzniká po celé republice koordinovaná síť občansky aktivních lidí. Máme radost, že tolik z Vás má odvahu bránit demokratické principy a chce se podílet na dění v této zemi. Přidat se může každý. Stačí si najít malou chvilku.
 
Postupně vzniká síla, která může účinně bránit a kultivovat demokracii v České republice. V demokratickém státě je moc v rukou nás všech. A i když se nám vysoká politika může zdát vzdálená, řadu věcí dokážeme ovlivnit víc, než si myslíme. Díky, že jste v tom s námi. Bez Vás by to nešlo. 
 
Jak to funguje?
Každá místní skupina bude organizovat vlastní akce a bude budovat komunitu v místě svého působení. Každá skupina má také svého garanta nebo garantku, kteří jsou našimi oficiálními partnery. Díky intenzivní vzájemné komunikaci mnohem lépe víme, co obyvatele v jednotlivých částech naší země trápí, zajímá a těší. 
 

Přidejte se
Chcete se také přidat nebo akreditovat Vaši skupinu? Nebo máte prostor (např. obchůdek, kavárnu apod.), který se může stát výdejním místem materiálů Milionu chvilek? Stačí napsat na [email protected]. Ozveme se Vám s bližšími informacemi. 
 
Těšíme se na spolupráci!