Podpořte nás

Nemáme ani korunu z veřejných peněz. Všechno, co děláme, je možné jen díky tisícům drobných dárců. Velmi si vážíme Vaší podpory!


Chci podpořit
dlouhodobou činnost
Milionu chvilek pro demokracii

Chci podpořit demonstrace
a jednorázové akce

 

Současné problémy naší politiky se nevyřeší jen demonstracemi. Proto usilujeme o dlouhodobé zkvalitňování demokracie v České republice.

Co děláme?
►    kontrolujeme politiky a jsme hlídacím psem demokracie
►    analyzujeme problémy a vzděláváme veřejnost
►    povzbuzujeme lidi k zájmu a aktivitě

Podpořte rozvoj demokracie v naší zemi pravidelným měsíčním darem! Díky dárcům, na které se můžeme spolehnout, je možné plánovat aktivity dopředu. Děkujeme vám!

Tyto dary putují na běžný účet organizace a na transparentní účet se nepropisují.

Potvrzení o daru vystavujeme vždy na začátku následujícího kalendářního roku všem dárcům.


Chci podpořit demonstrace
a jednorázové akce

Dar pošlete bankovním převodem na
transparentní účet 20201117/2010.

Pod hlavičkou Milion chvilek bylo od roku 2018 uspořádáno přes 1 500 veřejných shromáždění po celé republice. Zúčastnily se jich statisíce lidí. Demonstrace jsou financovány výhradně z příspěvků tisíců drobných dárců, kteří věří, že veřejné vyjádření jejich názorů a hodnot má pro kvalitu veřejného života a demokracie v Česku zásadní význam. Pokud toto přesvědčení sdílíte, přidejte se také! Pošlete nám dar na náš transparentní účet.

Váš dar použijeme k financování nákladů na demonstrace, veřejná shromáždění a další akce, oslavy či připomínky významných výročí. Náklady tvoří například technické a produkční zajištění akcí, tisk letáků, výroba placek, atd. Všechny náklady na uspořádání akcí si můžete jednoduše dohledat na transparentním účtu.

Pro získání potvrzení o daru stačí poslat e-mail na [email protected]. V emailu uveďte následující údaje: Vaše jméno, číslo bankovního účtu, z něhož dar odešel, a adresu trvalého pobytu (chcete-li vystavit potvrzení na fyzickou osobu) nebo název, IČO a sídlo (chcete-li vystavit potvrzení na právnickou osobu). Potvrzení o daru vystavujeme na začátku následujícího kalendářního roku.

SEZNAM VÝDEJNÍCH MÍST PROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ MILIONU CHVILEK

MÁTE ZÁJEM O PLACKY MILION CHVILEK? STAČÍ VYPLNIT FORMULÁŘ...