Zapojte se

Pomozte nám prosím petici rozšířit dál! Nejvíce nám pomůžete, když o petici a naší iniciativě řeknete či napíšete svým přátelům, známým a kolegům.

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET

20201117/2010

Pokud nás chcete podpořit finančně, máte dvě možnosti. Můžete využít buď zabezpečenou platební bránu (darujme.cz), nebo transparentní účet. Dary přes platební bránu jsou určeny na dlouhodobou činnost, provoz a rozvoj spolku Milion Chvilek. Dary přes transparentní účet jsou určeny na realizaci aktuálních jednorázových akcí, např. demonstrací, oslav, připomínek významných výročí atd.

Považujeme za důležité, aby bylo zřejmé „kdo ty demonstrace platí“ – že to jsou stovky našich podporovatelů, kteří přispívají podle své chuti a možností na něco, čemu věří. Pokud chcete přispět na realizaci demonstrací, volte transparentní účet. Pokud se Vám již delší dobu líbí to, co děláme, a chtěli byste podpořit také další rozvoj naší práce, zvažte prosím drobnou pravidelnou podporu přes zabezpečenou platební bránu. Malé pravidelné chvilky mají velký smysl. Děkujeme Vám!

Ke stažení

PLAKÁTY A LETÁKY MILION CHVILEK:

Bannery (728x90):