Zapojte se

Pomozte nám prosím petici rozšířit dál! Nejvíce nám pomůžete, když o petici a naší iniciativě řeknete či napíšete svým přátelům, známým a kolegům.

Pokud nás chcete podpořit finančně, máte dvě možnosti. Můžete využít buď zabezpečenou platební bránu (darujme.cz), nebo transparentní účet. Dary přes platební bránu jsou určeny na dlouhodobou činnost, provoz a rozvoj spolku Milion Chvilek. Dary přes transparentní účet jsou určeny na realizaci aktuálních jednorázových akcí, např. demonstrací, oslav, připomínek významných výročí atd. Nemáme ani korunu z veřejných peněz. Všechno, co děláme, je možné jen díky stovkám a tisícům drobných dárců.

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET

20201117/2010


Považujeme za důležité, aby bylo zřejmé „kdo ty demonstrace platí“ – že to jsou stovky našich podporovatelů, kteří přispívají podle své chuti a možností na něco, čemu věří. Pokud chcete přispět na realizaci demonstrací, volte transparentní účet. Pokud se Vám již delší dobu líbí to, co děláme, a chtěli byste podpořit také další rozvoj naší práce, zvažte prosím drobnou pravidelnou podporu přes zabezpečenou platební bránu. Tyto příspěvky jdou na zvláštní interní účet (určený pro vše ostatní než demonstrace). Všechny příjmy a náklady z obou účtů zveřejňujeme každý rok ve výroční zprávě, jejíž součástí je finanční rozvaha.

Co se týče potvrzení o darech – vystavujeme je za všechny dary souhrnně všem dárcům naráz v lednu roku 2020. V současné době nejsme schopni vystavovat potvrzení o daru každému individuálně na požádání. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme Vám za jakoukoliv podporu. Malé pravidelné chvilky mají velký smysl. Děkujeme Vám!

Ke stažení

PLAKÁTY A LETÁKY MILION CHVILEK:

Bannery (728x90):