Info

Co je třeba nečíst a nekupovat

21.07.2018

Peníze z prodeje výrobků těchto firem jdou do kapsy jedinému vlastníkovi – Andreji Babišovi. Tyto peníze mu umožňují rozšiřovat vliv a kupovat si krok za krokem celou republiku i přízeň voličů. Nepodporujme to. Pro majitele chytrých telefonů existuje aplikace „Bez Andreje“, která Vám snadno a rychle napoví, zda je daný výrobek od Babiše. Stejně tak je důležité nekupovat Babišovy tiskoviny, neboť v nich probíhá velmi sofistikovaná ideologická manipulace. V těchto novinách samozřejmě není pouze propaganda, ale právě to je ten problém – veškerý normální obsah slouží jako fíkový list a má budit dojem normálních novin. Podrobná analýza však ukazuje, že o jistých tématech se nepíše či se o nich informuje tendenčně, funguje autocenzura i editorská politika, informuje se disproporčně a občas i vyloženě „na zadání“. Premiér zkrátka vlivná média vlastnit nemá. Samozřejmě je však žádoucí kriticky sledovat, co se „v Babišovinách“ píše.


TROCHU MOC VÝROČÍ NA JEDEN DEN

27.06.2018
POSLEDNÍ SLOVA MILADY HORÁKOVÉ

27.06.2018

Dnes, 27. 6. 2018 byla jmenována polokomunistická vláda trestně stíhaného agenta StB v obrovském střetu zájmů. Spolupodílí se na ní také Miloš Zeman, ČSSD a komunisté. Stalo se tak v symbolický den: 70 let od násilného sloučení ČSSD s KSČ; 68 let od popravení Milady Horákové; 50 let od vydání manifestu 2000 slov a 28 let od chvíle, kdy české území opustil poslední sovětský voják. Nová vláda je popřením dosavadního porevolučního vývoje. Začíná „Druhá republika“. Komunisté jsou znovu u moci. Co k tomu říct? Ale hlavně – co s tím dělat?

Identita našeho národa, naše „KDO JSME“ se tvoří tím, jaký příběh o sobě vyprávíme. Tvoří se tím, jaký postoj zaujímáme k významným osobnostem a událostem našich dějin. Naše nejlepší národní hodnoty a odkaz malých i velkých hrdinů naší historie jsou dnes zcela vědomě a cíleně popravovány a poplivávány. A to našimi předními představiteli. Je to nekonečně smutné a nebezpečné. Začínají staro-nové pořádky. My ale nesmíme rezignovat. Musíme bojovat – právě kvůli tomu, že oběti tolika skvělých žen a mužů nás zavazují nést jejich pochodeň dál. Musíme učinit vše pro to, aby jejich oběti nebyly zbytečné. Co můžeme dělat? Na to dnes nelze odpovědět ničím lepším než dopisem, který napsala Milada Horáková jen několik hodin před svou popravou...


Čapí hnízdo snadno a rychle - přehledná historie a vyvrácení Babišových mýtů

22.06.2018

Dříve než si pan premiér zruší vlastní trestní stíhání, stojí za to seznámit se se všemi podstatnými fakty, která jsou o případu Čapí hnízdo známa. Kauza se táhne už několik let a řeklo se toho kolem ní mnoho. Shromáždili jsme proto známé informace včetně Babišovy obhajoby na jedno místo, aby to bylo vše přehledně před námi.

Proč Babiš o čapáku prokazatelně lhal a jak moc mu lze věřit jeho "obhajobu", to ať posoudí každý sám.


Andrej Babiš nepřišel na vlastní tiskovou konferenci. Utekl před „demonstranty“.

17.06.2018

 

Dne 17. 6. 2018 odehrála se v Lánech podívaná zajímavá, podivná a legrační.

Trestně stíhaný designovaný premiér České republiky přijel poobědvat do Lánů meruňkové knedlíky s panem prezidentem a probrat příští podobu vlády. Svůj nesouhlas se vznikem této vlády vedené agentem StB a závislé na komunistech přišlo do Lánů pokojně vyjádřit asi 15-20 lidí. Tato masa stačila k tomu, aby dostal Babiš takový strach, že raději utekl z lánského areálu boční brankou a nedostavil se na vlastní tiskovou konferenci, na níž na něj skoro 2 hodiny čekalo asi 15-20 novinářů.

Tiskové konference se proto ujal spolek Milion chvilek pro demokracii, který Babišovi do Lán přinesl "závěrečné vyúčtování" petice Za slušného premiéra, již podepsalo za 100 dní téměř 260 tisíc lidí.

PODÍVEJTE SE TÉŽ NA INTERVIEW NA MÍSTĚ ČINU ČI NA MINI-FOTOGALERII