Info

DEMONSTRUJ JAKO CHUCK NORRIS!

5. 6. 2018

Pojďme říct JEDNOU PROVŽDY, že opravdu nechceme vládu StB a KSČ(M). Chceme slušného premiéra a slušnou vládu! Pojďme to říct v úterý 5. 6. v 18:00 v Praze i po celé ČR - den předtím, než bude Babiš podruhé jmenován premiérem! Petici za odstoupení Babiše podepsalo 250 000 lidí. Deset dní před tím, než nejspíš vznikne nová vláda (15. 6.), má smysl vyjít ven a dát najevo nesouhlas. Teď je nejvyšší čas se ozvat. Teď ještě můžeme něco změnit!

Autor videa: Michal Orsava - https://www.youtube.com/user/OrsavaMichal

ANDREJ BABIŠ REZIGNOVAL! Nebo ještě ne?

27. 5. 2018

Ukázka toho, jak daleko došla a jak hluboko klesla politická situace v ČR. Tolerujeme nepřijatelné, zvykli jsme si na ostudné, nenormální se stává normálním.

Za náš spolek můžeme říct, že dokud bude Babiš premiérem, budeme mu chodit připomínat, že to je ostuda, hanba, že to není normální a že by měl odstoupit.

Je čas začít jednou provždy hájit a naplňovat hodnoty pravdy, svobody, odpovědnosti, demokracie. Bez těchto hodnot se totiž nedá pořádně žít. Přijďte se za ně postavit 5. 6. 2018 na náměstí či náves Vaší obce.

NĚMÁ DEMONSTRACE / DEBATA – videosestřih

2. 5. 2018

Delší verze

Státní převrat

21. 5. 2018

BABIŠOVA „OCHRANA NEZÁVISLÉ POLICIE“ - klikněte pro stažení dokumentu (PDF) s více informacemi

BABIŠ – POLITICKÝ PODNIKATEL

8. 5. 2018

Do politiky nechtěl, spolupracoval jen s hodnou StB a inspiroval se v Gruzii: Stačí mít média, moře peněz, nějaké ty společenské tváře a vítězství je jisté...

Andrej Babiš není v politice kvůli prospěchu občanů a naší země, ale kvůli sobě. Za 5 let, co je ve vládě se jeho majetek zdvojnásobil. Za jediný rok 2014 (byl ministrem financí) získaly jeho firmy na státních dotacích stejně jako za předchozích 15 let dohromady. V letech 2014 a 2016 jeho firmy odvedly na daních méně než kolik získaly z dotací.

Je to politický podnikatel.

Oběť spiknutí

15. 4. 2018

Druhé video z naší dílny je na světě! ;)

Jedním z důvodů, proč jsme se pustili do Andreje Babiše celkem zostra a proč požadujeme jeho rezignaci, je jeho neochota a neschopnost čelit kritice. Místo aby svým kritikům, kteří ukazují na množství jeho kauz a problémů, zalepil ústa věcnou argumentací, pádnými důvody a konkrétními fakty, tak neustále zatlouká, zatlouká, zatlouká, vykrúcá, vykrúcá, vykrúcá. A někdy by se snad dalo i říct: lže.

Tuhle je to KAMPAŇ (pojem díky němu již legendární), tuhle pro změnu ÚČELOVKA, tuhle dokonce MAFIE. Babiš osočil již tolik lidí, že se proti němu spikli a chtějí ho zničit, že to vypadá na takřka celosvětové spiknutí - a to nejen přes hranice prostoru, ale i času. A důkazy? Žádné. On sám je každopádně jeho svatost sama. Důkazy? Žádné. Tohle vypadá buď jako paranoia, nebo jako křečovitá snaha nějak odvrátit ty řeky, co mu tečou do bot.

100 dní jsme se snažili s ním vést dialog a dostat z něj veřejnou odpověď na naši veřejnou výzvu a kritiku a výsledek byl nula. Člověk by rád věřil tomu, že všechny ty kauzy jsou nešťastná náhoda a že trestní stíhání kvůli Čapáku je účelovka - kdyby se ovšem pan Babiš alespoň obtěžoval uvést pro to nějaký argument, kdyby vysvětlil nám občanům, proč je nevinný a proč jsou důvody, kvůli kterým je stíhán, vlastně mylné. Ale on nic. Nebude nic vysvětlovat. K čemu to, když stačí jedno kouzelné slovíčko "kampaň" a voliči Vám vše odpustí? :)

Takže zbývají dvě otázky:

1) Náš pan premiér v demisi nechce vést debatu?
2) Je vůbec ještě o čem (po shlédnutí videa) debatovat?

Ovládnutí státní správy a marketingová vláda

28. 3. 2018

PRVNÍ VIDEO Z NAŠÍ DÍLNY jsme věnovali Babišovým snahám ovládnout státní správu!

Andrej Babiš vyhrál volby i díky krásnému heslu "MAKAT A NEBLÁBOLIT". Co to ale znamená v praxi?

Půl roku po volbách už jsou na světě první vlaštovky signalizující, co nás asi v příštích letech čeká. Vláda bez důvěry stihla udělat rozsáhlé čistky ve státní správě a obejít tak služební zákon, který měl právě tomuto zabránit. Trestně stíhaný premiér zakleknul na vedoucí složky policie a snaží se dostat pod svou kontrolu útvar dohlížející nad policejními sbory. Hrozí, že se pokusí ovlivňovat své trestní stíhání. Neúspěšný zpěvák vyhazuje ředitele nemocnic a ministryně obrany chválí legionáře za boj proti Hitlerovi v roce 1918, kdy byl Hitler bezvýznamným desátníkem kdesi daleko na západní frontě. A ještě jednou – to vše, bez důvěry!

Marketingová vláda "odborníků v demisi" prostě nekecá a maká. Nač také zbytečně diskutovat, když lze všecko prostě nějak zařídit, že?