Chcete se stát součástí týmu Milionu chvilek?

13.07.2020

Milion chvilek pro demokracii hledá posily do týmu! V současné době hledáme vhodné kandidáty a kandidátky primárně na níže vypsané pozice. Vítáme ovšem i další nabídky spolupráce. Pokud máte zájem o některou z pozic, zašlete do 31. července 2020 své CV a motivační dopis na [email protected] Budeme se těšit na Vaše reakce!

Vedoucí komunikace

Milion chvilek pro demokracii spojuje lidi, kterým na demokracii záleží. A s tím je strašná spousta komunikace. Hledáme proto vedoucího našeho komunikačního týmu. Člověka, který zvládne nejen koordinovat práci několika-členného týmu, ale také přijít s komunikační strategií a účinně ji naplňovat. 
 
Co dělá vedoucí komunikace?  
 
Jak vypadá ideální kandidát nebo kandidátka? 
 
Co můžeme nabídnout my?
 
V případě zájmu o tuto pracovní pozici prosím zašlete do 31. 7. 2020 svůj motivační dopis a CV na adresu [email protected] a do předmětu uveďte “Vedoucí komunikace” a své jméno a příjmení. Budeme se těšit na Vaši reakci. 
 
 

Fundraiser/fundraiserka, péče o dárce

Milion chvilek pro demokracii spojuje lidi, kterým na demokracii záleží. V našem fundraisingovém týmu pečujeme o vztahy s těmi, kteří se rozhodli finančně podpořit naše aktivity a jen díky kterým můžeme fungovat.

Co dělá Fundraiser nebo Fundraiserka? 
 
Jak vypadá ideální kandidát nebo kandidátka? 
 
Co můžeme nabídnout my? 
 
V případě zájmu o tuto pracovní pozici prosím zašlete do 31. 7. 2020 svůj motivační dopis a CV na adresu [email protected] a do předmětu uveďte “Fundraiser” nebo “Fundraiserka” a své jméno a příjmení. Budeme se těšit na Vaši reakci. 
 

Social media manažer nebo manažerka 

Do komunikačního týmu Milion chvilek pro demokracii hledáme člověka, který naplní náš Instagram zábavnými i poučnými storiečky, fotkami i obsahem. Někoho, kdo gifem vyjádří neskonalé nadšení, ale i zděšení nad aktuální politickou situací. Kdo dokáže napsat facebookový příspěvek, který i mileniál dočte do konce! Kdo ve 280 znacích vyjádří naše postoje a stanoviska. 
 
Co dělá Social media manažer/ka?
 
Jak vypadá ideální kandidát nebo kandidátka? 
 
Co můžeme nabídnout my? 
V případě zájmu o tuto pracovní pozici prosím zašlete do 31. 7. 2020 svůj motivační dopis a CV na adresu [email protected] a do předmětu uveďte “Social media manažer” nebo “Social media manažerka” a své jméno a příjmení. Budeme se těšit na Vaši reakci. Péče o podporovatele

Milion chvilek spojuje lidi, kterým na demokracii záleží. A mnoho lidí se spojuje s námi. Do našeho komunikačního týmu hledáme posily, které nám pomohou odpovědět na otázky od podporovatelů i zvědavců.

Co dělá člen odpovídačského týmu?
Jak vypadá ideální kandidát nebo kandidátka? 
Co můžeme nabídnout my?
 
V případě zájmu o tuto pracovní pozici prosím zašlete do 31. 7. 2020 svůj motivační dopis a CV na adresu [email protected] a do předmětu uveďte “Péče o podporovatele” a své jméno a příjmení. Budeme se těšit na Vaši reakci.