Milion chvilek pro demokracii

Spojujeme lidi, kterým na demokracii záležíPOZOR: BRNĚNSKÝ PROTEST SE DNES NEKONÁ. DNES VŠICHNI V PRAZE.
ZA TÝDEN V ÚTERÝ 28/5 V 18:30 NAOPAK PROTESTY PO CELÉ REPUBLICE (KROMĚ PRAHY).
Dnes na Dominikánském náměstí v 18:30 najdete pouze stánek na výdej letáků.

VŠICHNI NA VÁCLAVÁK – DEMISI!   |  UDÁLOST NA FACEBOOKU
  LETÁK K VÝLEPU (A4)  |  LETÁK K ROZDÁVÁNÍ (A6)

Třikrát jsme zaplnili Staromák a náměstí po celé republice.

Protože premiér s Marií Benešovou naše požadavky buď ignorují, nebo se jim vysmívají, svoláváme občany a občanky z celé České republiky v úterý 21. května v 18:30 na Václavák!

Je čas vystavit premiérovi účet.

Uvědomte o tom prosím své přátele. Každý člověk se počítá.

NAŠE POŽADAVKY

1) Demise Marie Benešové.
2) Přijetí pojistek nezávislosti justice.

Pokud naše požadavky nebudou splněny, uskuteční se v úterý 28/5 další vlna akcí po celé republice - tentokrát maximálně posílíme lokální akce, které jsou nesmírně důležité.

V úterý 21/5 na Václaváku zároveň oznámíme další postup. Máme v plánu pár překvapení.

Seznam obcí, které se do protestů zapojily 13/5

Mapa obcí, které se do protestů zapojily 13/5


Chvilka pro rezignaci

My, níže podepsaní,
pokládáme za nepřijatelné, aby 70 let po komunistickém puči a 29 let po sametové revoluci byl premiérem naší země trestně stíhaný člověk, vedený jako agent StB. Nebudeme dělat, že je to normální. Chceme, aby se Andrej Babiš vzdal funkce!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle našich zásad ochrany osobních údajů. Petici můžete podepsat, i když Vám nebylo 18 let.

347 883   / 1 000 000
Vysněných podpisů

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET

20201117/2010

Pokud nás chcete podpořit finančně, máte dvě možnosti. Můžete využít buď zabezpečenou platební bránu (darujme.cz), nebo transparentní účet. Dary přes platební bránu jsou určeny na dlouhodobou činnost, provoz a rozvoj spolku Milion Chvilek. Dary přes transparentní účet jsou určeny na realizaci aktuálních jednorázových akcí, např. demonstrací, oslav, připomínek významných výročí atd.

Považujeme za důležité, aby bylo zřejmé „kdo ty demonstrace platí“ – že to jsou stovky našich podporovatelů, kteří přispívají podle své chuti a možností na něco, čemu věří. Pokud chcete přispět na realizaci demonstrací, volte transparentní účet. Pokud se Vám již delší dobu líbí to, co děláme, a chtěli byste podpořit také další rozvoj naší práce, zvažte prosím drobnou pravidelnou podporu přes zabezpečenou platební bránu. Malé pravidelné chvilky mají velký smysl. Děkujeme Vám!


CO JE NOVÉHO?  |  VÍCE INFORMACÍ
PROČ?  |  PODEPSALI  |  CHCI SE ZAPOJIT!